Uudised

Mänguvahetunnid algklasside korrusel 02. veebruar merlyn.jyrgenson


Pärnu Rääma Põhikool on Liikuma Kutsuv kool ning juba mõni aeg tagasi alustasime mänguvahetundidega. Meie kooli mängujuhid korraldavad algklasside korrusel erinevaid vingeid mänge. Mäng on liikuv tegevus, millele on omane improviseerimine, reeglite kokkuleppimine, rõõmu tundmine ning mängijad saavad proovile panna enda vaimseid ja füüsilisi võimeid. 

Mänguvahetunnid toimuvad igal kolmapäeval pikkadel vahetundidel:

* 11.15-11.35

* 12.20-12.40

Kõik algklasside õpilased on oodatud mängima! :) 

Pärnu Rääma Põhikool on Liikuma Kutsuv kool ning juba mõni aeg tagasi alustasime mänguvahetundidega. Meie kooli mängujuhid korraldavad algklasside korrusel erinevaid vingeid mänge. Mäng on liikuv tegevus, millele on omane improviseerimine, reeglite kokkuleppimine, rõõmu tundmine ning mängijad saavad proovile panna enda vaimseid ja füüsilisi võimeid. 

Mänguvahetunnid toimuvad igal kolmapäeval pikkadel vahetundidel:

* 11.15-11.35

* 12.20-12.40

Kõik algklasside õpilased on oodatud mängima! :)